drzwi podłogi - sykomat

Moje zamówienia

O firmie

 

Nasza firma swoją działalność rozpoczęła w roku 1986. Od 1989 roku prowadziliśmy giełdę materiałów budowlanych na terenie Stałej Wystawy BUDEXPO przy ulicy Bartyckiej w Warszawie, gdzie do dziś znajduje się jeden z naszych salonów sprzedaży. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w kolejnych latach oraz konsekwencji w realizacji strategii rozwoju firmy udało nam się osiągnąć wysoką pozycję na rynku stolarki drzwiowej. 

Dzisiaj Sykomat to jeden z liderów profesjonalnej sprzedaży podłóg i drzwi. Jesteśmy jednym z największych przedstawicieli znanych i cenionych producentów takich jak: PORTA DRZWI, GERDA, BARLINEK, INVADO, DRE, MASONITE, BALTIC WOOD, VILLADORA, VERTE, DELTA, CAL, BALTERIO, DLH, DOCAVI.
Tak dobrani dostawcy tworzą kompletną ofertę produktową, która w zależności od potrzeb pozwala dopasować się do wymagań i oczekiwań naszych klientów.

Na naszą sieć sprzedaży składa się 7 punktów handlowych mieszczących się w Warszawie i okolicach. Poza sprzedażą detaliczną prowadzimy również obsługę inwestycjiwspółpracę z architektami oraz sprzedaż hurtową dla ponad 200 współpracujących z nami Autoryzowanych Punktów Sprzedaży.

W  naszych salonach można zobaczyć modele drzwi i podłóg wybrane z najnowszych kolekcji producentów. Nasi doświadczeni sprzedawcy zawsze chętnie zaprezentują ich walory, udzielą fachowych porad, doradzą odpowiedni wybór.  W codziennej pracy realizując nasz cel kładziemy szczególny nacisk na jakości obsługi klienta kierując się indywidualnym podejściem do jego potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, aby usługi świadczone przez naszą firmę były kompleksowe i stały na najwyższym poziomie.

 

Google Plus