drzwi podłogi - sykomat

Moje zamówienia

ZMIANY W PRODUKTACH VASCO [ 2014-01-09]

Część cen została podniesiona o maksymalnie 3%, a o wiele więcej cen zostało obniżonych. W szczególności potaniały typy podwójne grzejników dekoracyjnych, a także radykalnie zostały obniżone ceny w całej kolekcji ZANA i ARCHE (ARCHE VV o 40%!).

Ważną informacją jest, że NIE ZMIENIŁY SIĘ CENY najpopularniejszych grzejników VASCO. Dotyczy to w całości kolekcji NIVA, CARRE(ceny podwójnego modelu zostały obniżone), FLATLINE, MIDLINE, a także wszystkich modeli drabinek łazienkowych, których cenę obniżyliśmy latem 2013 roku. Nie zmieniły się również ceny konwektorów kanałowych. 

Ponadto zostały wycofane poręcze szklane (do modeli ARCHE, BRYCE, CANYON, ALU-ZEN, NIVA). A także część kolorów. W zamian pojawia się możliwość malowania proszkowego grzejników VASCO na dowolny kolor, dostępność wskazanego koloru i cena będą podawane przez dział handlowy na zapytanie).

 Jednocześnie część modeli grzejników została wycofana z oferty. Nie są już dostępne modele: VINCA, VISION, ALISMA / MARANTA, ZANA LIBRA

Kilka modeli jest dostępnych pod zmienionymi nazwami. Jest to dotychczasowy LOTUS, który zmienił nazwę na VIOLA PIONOWA, oraz wygięte drabinki łazienkowe, które są obecnie oferowane pod nazwą wersji prostej, jako osobne typy. 

 

Znalezione obrazy dla zapytania logo vasco grzejniki

Google Plus